Gladiatori

Me pelqen te shkruaj, thjesht per qejf pasi letersia pas futbollit mbetet me e pelqyera per mua. Mos pretendoni te lexoni ''mrekullira'' sepse jam teper i vogel per te qene i madh! Jetoj perkohesisht ne Angli i veshur kombshem me mallin e mergimtarit. Mund te tradhetojme dhe mund te tradhetohemi, por kurre sdo na tradhetoje dhe as sdo e tradhetojme Shqiperine tone te shtrenjte.

Iken dashuria

U largua ne heshtje pa thene asnje fjale...

Balada e Shpirtit

Ne udhet e pertejme ku bari eshte thare dhe ku me nuk mbine...

Rruga e ngaterruar

Se kuptove c'eshte dashuria...

E ikura dhe e ardhmja

Mbrapa mbeten...

Gjakpires i Terbuar

Mos ma merr jeten gjakpires i terbuar...

Sakatimi

Sonte e dashur po te percjell per te fundit here...
 • Su
 • Mo
 • Tu
 • We
 • Th
 • Fr
 • Sa
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 •  
 •  
 •  
 •  
 •