LETERSIA SHQIPTARE - Ik larg


Ik larg
| Sunday, 01.14.2007, 07:40 PM |  

Kujtimet tona do ti ruaj
si gje te cmuar me vlere
neteve te gjata me dike tjeter
ato askush nuk do ti preke

Kam endrrat qe thurem bashke
Data, si harroj tere jeten
se ti me deshe aq shume
dhe me trajtove si femer

Ik larg mos mendo kthimin
asgje nuk humb je ketu me mua
derisa ne paqe te mbyll syte
vetem ty do te te dua!!!


(Votes: 0)

Write Your Comment
Your Name:
Your Email:
Security Code:
Title:
Comment:

Other news: • Su
 • Mo
 • Tu
 • We
 • Th
 • Fr
 • Sa
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 •