Dua T'ua Mesoj Dashurine
| Wednesday, 01.03.2007, 12:26 PM |  

Kembezbathur ne mes te pyllit gjendem
Coj koken larte per te pare drite
Kerkoj te dale nga ai pyll plote zagushi
Jam e varfer eci hap pas hapi
Mbi token e care te plasaritur
Nga dielli dhe nga era
Jetoj me ujqit dhe bishat e shpellave
Dua t'i zbus t'ua mesoj dashurine.


(Votes: 0)

Write Your Comment
Your Name:
Your Email:
Security Code:
Title:
Comment:
 • Su
 • Mo
 • Tu
 • We
 • Th
 • Fr
 • Sa
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30