Une
| Monday, 01.29.2007, 01:21 PM |  

Do te te them: „Te dua!“
Derisa te lodhem se foluri
Do te mendoj per ty
Derisa te lodhem se menduari
Do te degjoj zerin tend
Derisa te lodhem se degjuari
Do te te enderroj
Derisa te lodhem se enderruari
Pastaj
Kur e lodhur nga te gjitha keto
Te jem
Do te fle
Ne nje gjume te madh endrrash
Dhe kur te zgjohem e clodhur
Gjithcka do te nis nga fillimi.

13 nentor 1993


(Votes: 0)

Write Your Comment
Your Name:
Your Email:
Security Code:
Title:
Comment:

Other news: • Su
 • Mo
 • Tu
 • We
 • Th
 • Fr
 • Sa
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30